Apie mus

Susipažinkime!

Esame jauni, aktyvūs ir keliones dievinantys žmonės. Kartu esame aplankę per 50 pasaulio valstybių ir šimtus miestų. Turime begalę patirties tiek planuojant savo, tiek daugybės patenkintų Kipriukas.lt keliautojų atostogas. Gimęs, kaip patarimų draugams ir keliautojams puslapis dabar Kipriukas.lt tapo tinklalapiu, kuriame daugelis į Kiprą besirengiančių vykti žmonių susiplanuoja savo atostogas.

Dar visai neseniai Kipras daugeliui lietuvių buvo sunkiau pasiekiama atostogų sala, tačiau pigių skrydžių bendrovėms „Ryanair“ ir „Wizzair“ pradėjus tiesioginius skrydžius tarp Lietuvos ir Kipro ši atostogų kryptis ėmė sparčiai populiarėti. Visiems Kipriukas.lt keliautojams, kurie pasinaudojo mūsų paslaugomis bei patarimais, Kipras paliko tik geriausius įspūdžius, o kelios šią salą pamilusios šeimos atostogų čia grįžo nepraėjus nė pusmečiui nuo pirmojo apsilankymo.

Gyvename Kipre ir pietinę bei šiaurinę salos dalis pažįstame taip gerai, kaip penkis savo pirštus. Todėl savo keliautojams galime parekomenduoti autentiškas kiprietiškas tavernas, geriausiomis kainomis pasiūlyti mūsų atrinktus viešbučius ir apartamentus, padėti išsinuomoti automobilį bei patarti, kurios lankytinos vietos yra labiausiai vertos dėmesio. O tiems, kurie apie Kiprą nori sužinoti daugiau ir viską išgirsti iš pirmų lūpų, rengiame privačius turus po salą.

Iš savo bei keliautojų patirties puikiai žinome, kaip ilgai užtrunka kelionės planavimas, pradedant lėktuvo bilietų paieška ir baigiant kelionės maršruto plano sudarymu. Tad, kodėl Jums nepatausojus savo laiko ir palikus šį darbą ekspertams? 🙂

Lauksime Jūsų laiško!

Rokas ir Ugnė