31
Sau-2017

Dvi Šarūnės savaitės Kipre prabėgo lyg dvi minutės

Šarūnei atostogos Kipre paliko tik geriausius įspūdžiusSveiki !!!

Šiemet lapkričio pradžia Klaipėdoje buvo tradiciškai nebespalvota, apimta darganos. Viena iš turizmo agentūrų, pardavinėdama kažkokio užsitęsusio ar ištysusio turo keliones, griežtai konstatavo, jog niekas į Kiprą nebeskrenda, nes lėktuvai skraidins tik pavasarį, nes šiuo metu Kipre jau šalta, vėjuota ir lietinga kaip Klaipėdoje!

Kilus širdyje lengvai sumaiščiai, skambutis į Vilniaus oro uostą pakėlė nuotaiką – kiekvieną penktadienį ryte su saule kyla Wizzairo lėktuvėlis link Larnakos!

Truputį paklaidžiojau internete,  ir mano dėmesį patraukė toks nedidelis Kipriukas. Jam paskambinau ir NĖ SEKUNDĖS NESIGAILĖJAU. Pasirodo, už to jauno Kipriuko slypi be galo draugiški, protingi ir paslaugūs jauni žmonės. Atsakė į visus mano klausimus ir padūsavimus, nupirko aviabilietus, patarė dėl viešbučių!

Taip lapkričio viduryje atsiradau Kipre. Tiesa, visas buvimas, ekskursijos bei važiavimai turėjo vieną didelį ir nepanaikinamą minusą – labai greitai baigėsi ir pasiliko Kipre didelę dalį manęs. Todėl man reikės vėl kelti sparnus į Kiprą, pas Kipriuką. Su didžiausiu noru!

Aišku, pasaulyje yra daugybė gražių ir net gražesnių  vietų. Bet – reikia nors kartą sugrįžti ten, kur buvai laimingas! Taip aš Kipre Astos ir Roko dėka buvau laiminga. Labai! Ir žinau, kad vėl būsiu. Laiminga Kipre.

Jei dar kas iš skaitančių dvejojate – palikite organizacinius rūpesčius Astai ir Rokui, susikraukite lagaminukus ir turėsite geras, tikrai geras dienas Kipre! Asta parodė pusę Kipro su smaragdinėmis įlankomis, romantiškais griuvėsiais, vienuolynais ir nepamirštamąja vakariene pas Mariją. Meze – skanesnio dalyko nesu valgiusi ir valgysiu vėl būtinai, nes  vyksiu pas Kipriuką susirinkti savęs.

Rokas aprodė kitą pusę Kipro, kur turkai uždėję savo letenas. Skani kava (ji visur skani, jei geriate Kipro kavą), pilis aukščiau debesų, melsvai žali kalnai, peizažą persmeigiančios mečetės ir geliantys liūdesys Famagustoje.

Dvi savaitės pralėkė lyg dvi minutės. Liko patys geriausi prisiminimai, nes Asta ir Rokas atsiuntė nuotraukų iš kelionės! Bet ir be nuotraukų aišku – lapkritis Kipre kupinas saulės, šilumos, gerų žmonių, palmių ošimo Limasolio promenadoje ir tos nepakartojamos smaragdinės Viduržemio jūros! Beje, Astos paprašiau viešbučio ant jūros kranto, o ne kažkur tarp namų, ji ir surado.

Dėkinga abiems, linkiu Kipriukui augti ir nesustoti, pasimatysime kitąmet !!!!

Pagarbiai ir su meile

Šarūnė Jurevičienė, Klaipėda

Dalinkis: