Polio miestelio

Grįžti atgal
Pasidalinkite:

MAITINIMO TIPAS: Be maitinimo

APARTAMENTŲ VIETA: Polis miestelio centre, 2 km iki jūros, 2 km iki artimiausio paplūdimio, 45 km nuo Pafoso oro uosto, 165 km nuo Larnakos oro uosto.

APARTAMENTAI: Uždaras apartamentų kompleksas pastatytas 2011 metais. Apartamentai yra kotedžo tipo, išsidėstę per du aukštus. Pirmajame yra svetainė kartu su valgomuoju, pilnai įrengta virtuvė ir tualetas. Antrajame aukšte yra du izoliuoti miegamieji bei vonios kambarys. Apartamentams priklauso erdvi terasa. Kieme – didžiulis bendro naudojimo baseinas ir negilus baseinas mažiesiems. Komplekse veikia pirtis ir treniruoklių salė.

KIPRIUKAS.LT KOMENTARAS: Šiuos apartamentus mūsų keliautojai labiausiai vertina dėl ramybės ir komforto. Apartamentų kompleksas yra įsikūręs labai ramioje vietoje, atokiau nuo pagrindinės gatvės, o kompleksą iš visų pusių supa laukai bei sodai. Terasoje esančioje tradicinėje kiprietiškoje šašlykinėje galima išsikepti mėsos ar žuvies arba tiesiog gerti kavą ir klausytis paukštelių čiulbėjimo. Yra galimybė rinktis vieno arba dviejų miegamųjų apartamentus.

PAPLŪDIMYS: Artimiausias smėlio paplūdimys – už 2 km. Skėčiai, gultai paplūdimyje – už papildomą mokestį.

APARTAMENTUOSE:

* balkonas
* terasa
* lauko baldai šešiems asmenims
* televizorius
* muzikos centras
* pilnai įrengta virtuvė
* šaldytuvas su šaldikliu
* viryklė
* orkaitė
* mikrobangų krosnelė
* virdulys
* skalbimo mašina
* tualetas
* dušas arba vonia
* tradicinė šašlykinė
* internetas: Wi-fi

TERITORIJOJE:

* du baseinai
* treniruoklių salė
* sauna
* automobilio statymo vieta