05
Gru-2017

Keliautojų ketvertukas Kipre pamatė tai, ko nesitikėjo išvysti

Įpusėjus spaliui pradėjau galvoti, kur čia nuskristi ir pasislėpti nuo rudeniškos darganos. Benaršant internete, akis užkliuvo už vieno atsiliepimo, kad lapkričio viduryje puikus oras Kipre. Tolimesnės paieškos atvedė į Kipriukas.lt puslapį, susisiekiau su Asta, šiek tiek „apsišviečiau“ ir mes su vyru labai greitai priėmėme sprendimą – skrendame į Kiprą.

Oro uoste mus pasitiko Rokas ir Asta, kuriems esame be galo dėkingi už visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, už ekskursijas, už puikias nuotraukas. Ypatingai nuostabi buvo Roko ekskursija po šiaurinę okupuotą Kipro dalį. Pamatėme ir be galo gražių dalykų ir tikrai sukrečiančių, ko tikrai nesitikėjome pamatyti (Famagusta). Kartu su Roku apkeliavome ir pietinę dalį, stebėjome, kaip vietiniai gyventojai gamina ožkų sūrį, degustavome nuostabius vynus ir dar daug visko…

Galiu drąsiai visiems draugams ir nepažįstamiems siūlyti Kipriuko paslaugas ir labai tikiuosi, kad į Kiprą tikrai grįšime ir ne sezono metu, kai nuostabu pabėgti nuo rudeniškos darganos.

Keliautojų ketverto vardu Vida

Dalinkis: