Paslaugos

Gyvename Kipre todėl labai gerai žinome visus gražiausius ir įdomiausius salos kampelius. Jums panorėjus, galime padėti ne tik užsisakyti lėktuvo bilietus ar apartamentus, surengti privatų turą po salą, bet ir sukurti visą sėkmingų atostogų receptą, pradedant kelionės maršruto sudarymu ir baigiant aktyvių pramogų organizavimu. Kipre gausu įvairiausių visus metus siūlomų pramogų, todėl mielą širdžiai bei kišenei išsirinks ir studentas, ir įnoringiausias keliautojas.

PATEIKIAME MŪSŲ SIŪLOMŲ PASLAUGŲ BEI ORGANIZUOJAMŲ PRAMOGŲ SĄRAŠĄ

Privatus turas
Norite pamatyti neturistinį Kiprą? Galime Jums surengti privatų turą po salą patogiu automobiliu, aplankant įdomiausias lankytinas vietas. Turų metu sužinosite daugybę įdomios informacijos, kurios neišgirsite jokioje turistinėje ekskursijoje. Užsisakykite mūsų rengiamus turus ir pažinkite salą kitaip. Garantuojame, kad ateityje, rinktis organizuotų ekskursijų dideliais autobusais nebenorėsite 🙂 
Pasitikimas oro uoste
Atvykimas į svetimą šalį neretai sukelia papildomo streso – reikia susigaudyti, kaip išvažiuoti iš oro uosto, susirasti tinkamą autobusą bei su sunkiais lagaminais nuvykti iki gyvenamosios vietos. Kad pirmoji atostogų diena Jums nekainuotų papildomų nervų galime Jus pasitikti oro uoste ir nuvežti tiesiai į Jūsų užsakytą viešbutį, apartamentus ar vilą.
Kelionės plano sudarymas
Kiekvieną kartą planuodami naują kelionę praleidžiame kelias savaites, rinkdami informaciją apie šalį, į kurią vyksime. Šiuos rūpesčius galite patikėti mums – padėsime Jums suplanuoti kelionės maršrutą, nepraleisti įstabių gamtos ar istorinių paminklų, pamatyti vietinių gyventojų kasdienybę. Taip pat patarsime, kur paragauti vietinės virtuvės patiekalų bei kuriuos kipriečių pamėgtus restoranus verta aplankyti. Taip pat parekomenduosime, parduotuves, kuriose pigiausia apsipirkti.
Aviabilietų, viešbučių ir apartamentų užsakymas
Jeigu nenorite rūpintis kelionės bilietų, apartamentų ar viešbučių paieška palikite šį rūpestį mums. Padėsime Jums užsisakyti pigiausius kelionės bilietus, priklausomai nuo Jūsų poreikių, patarsime kuriame kurorte geriausia apsistoti ir padėsime išsirinkti tinkamiausią viešbutį, vilą ar apartamentus.
Automobilio nuoma
Norint svetimoje šalyje išsinuomoti automobilį kartais gali tekti susipažinti su buto pirkimo sutarčiai prilygstančiais dokumentais. Neretai netgi labiausiai patyrę keliautojai (taip yra buvę ir mums) norėdami atsiimti užsakytą automobilį turi sumokėti nežinia iš kur atsiradusius papildomus mokesčius. Jeigu Jums taip nėra nutikę – šaunu! O tiems, kurie nepasitiki savo jėgomis, padėsime išsinuomoti automobilį arba pasiūlysime automobilio nuomos paslaugą.
Nardymas Viduržemio jūroje
Aštrių pojūčių mėgėjams galime pasiūlyti neišdildomų įspūdžių pramogą – nardymą šalia milžiniško nuskendusio laivo, kuris laikomas vienu iš dešimties įstabiausių nuskendusių laivų visame pasaulyje. Mažiau patyrę nardytojai į povandeninį pasaulį krištolo skaidrumo vandenyse galės pažvelgti vienoje iš daugelio jiems skirtų vietų.
Katerio ar jachtos nuoma
Norintiems valandėlei pabėgti iš karšto paplūdimio galime pasiūlyti katerio ar jachtos nuomos paslaugą. Ja galėsite nuplaukti į atokesnius paplūdimius bei pasimėgauti privatumu tik su savo draugų ar artimųjų kompanija.
Vestuvės meilės saloje
Jeigu nusprendėte, kad didelės lietuviškos vestuvės yra ne Jums, kodėl gi nesusituokus Kipre, mažoje koplytėlėje ant uolos su nuostabiu vaizdu į Viduržemio jūrą? Vestuvės meilės saloje – pats geriausias pasirinkimas. Galime padėti surengti gražiausią Jūsų gyvenimo šventę, po kurios nebereikės rūpintis medaus mėnesiu – jį galėsite praleisti saulėtoje Kipro saloje. Susisiekite su mumis ir padėsime įgyvendinti Jūsų vestuvių viziją!
Žvejyba Viduržemio jūroje
Žūklės mėgėjams galime pasiūlyti netradicinę pramogą. Kateriu plauksite į Viduržemio jūrą, kur turėsite galimybę pabendrauti su vietiniais žvejais ir į savo apartamentus grįžti su pačių pagautais kalmarais, aštunkojais, auksaspalvėmis Doradomis ar kitomis egzotiškomis žuvimis. Garantuojame, kad be laimikio tikrai negrįšite, o šviežutėlės žuvies vakarienė taps vienu įsimintiniausiu atostogų įspūdžiu.