07
Rgp-2014

Šeima iš Kauno keliavimo malonumą patyrė Kipre

Kaunieciai-Kipre

Rokai ir Ugne,

Visų pirma, norime Jums padėkoti, kad šiltai mus priėmėte, suteikėte žinių bagažą apie nepaprastai įdomią salą – Kiprą. Kaip Markas Tvenas yra pasakęs: „Aš suvokiau, kad nėra tikresnio kelio įsitikinti, ar tu mėgsti ar nekenti žmonių, kaip keliauti su jais.“

Ši citata puikiai iliustruoja atostogas Kipre, kurios buvo praturtintos šiltomis emocijos bei žiniomis, išgirstomis iš Jūsų lūpų. Mus jau oro uoste pasitiko du jaunuoliai, kurie spindėjo geromis emocijos bei entuziazmu pagelbėti žmonėms, kurie atskrido į dar neregėtą žemę. Jūs aiškiai ir suprantamai išdėstėte kelionės planą ir sužymėjote lankytinas vietas bei viską su malonumu parodėte ir papasakojote dar tikrai negirdėtų dalykų.

Vaisiai ir daržovės saloje buvo fantastiško skonio ir jie buvo visur: kieme, gatvėje. Tradicinė kiprietiška frappe buvo kitokia nei žemyninėje Europoje, bet paliko neišdildomą skonį burnoje, kuriuo mėgaujamės grįžę į Lietuvą. Žuvų rūšys nustebino, bet neišgąsdino paragauti ir likome tikrai nenusivylę, o maloniai nustebinti.

Jūra, saulė, smėlis, palmės – vaizdas nebestebinantis keliautojų, bet, manau, pamatę šį derinį iš pilies viršukalnės nė vienas neliks abejingas šiam vaizdų deriniui. Panoramos atsiveriančios nuo kalnų priverčia aiktelėti. Kipras idealus ne tik pasyviam poilsiui. Čia galima jūros bangas tramdyti ir jėgos aitvaru, ir didžiule jachta. Kultūra mus nustebino, žmonės draugiški ir norintys padėti nelaimėje, visada su šypsena veide. Bet nėra ko kito ir tikėtis, kai saulės spinduliai šildo 340 dienų per metus.

Jūs buvote puikūs kelionės kompanionai! Žmonės, kurie pasirinks keliauti būtent su jumis, neliks nusivylę – jie patirs kitokį keliavimo malonumą. Pradedant maloniu aptarnavimu, baigiant kelionių rūpesčių sprendimu. Ačiū Jums mielieji, sugrįšime dar ne kartą ir tikimės atrasti Kiprą kitokiomis spalvomis.

Loreta ir Renaldas

Dalinkis: